DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Werckpost Polska Sp.z.o.o
  • Kontakt: Andżelika Werckpost
  • Telefon: 667964001
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk okrętowy

Holenderska firma, wyspecjalizowana w branży technicznej, poszukuje doświadczonych i zaangażowanych pracowników na stanowisko Elektryk- prace okrętowe (jachty lub okręty wojenne). Zakład pracy zapewnia stabilne zatrudnienie oraz rozwój przy różnorodnych projektach.

Zakres obowiązków:

  • Podłączanie kabli,

  • Podłączanie świateł,

  • Podłączanie skrzynek połączeniowych,

  • Podłączanie kabli do silników/przełączników.

  • Lekkie prace mechaniczne.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie tygodniowe w wysokości €520-€600 z autem firmowy; €620-€700 z własnym autem,

  • Dodatek wakacyjny oraz urlopowy wypłacany co tydzień,

  • Ciągłość projektów,

  • Odzież roboczą oraz narzędzia,

  • Stabilne godziny pracy,

  • Ubezpieczenie zdrowotne,

  • Zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych z pełnym wyposażeniem oraz dostępem do WiFi,

  • Auto firmowe z kartą paliwową lub zwrot kosztów dojazdu,

  • Szkolenia umożliwiające ciągły rozwój,

  • Spotkania integracyjne, przyjęcia świąteczne.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnych stanowiskach m.in na stoczniach,

  • Znajomość języka angielskiego/niderlandzkiego/niemieckiego na poziomie B1,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres pracy,

  • Certyfikat VCA B (w przypadku jego braku, organizujemy i pokrywamy koszt szkolenia), mile widziane: NEN3140, ATEX, Hoogwerker 3A&3B,

  • Umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o rysunek techniczny.

Jeśli czujesz, że spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV! :)

Werckpost jest agencją zatrudnienia posiadającą wieloletnie doświadczenie w zatrudnianiu pracowników z kilku krajów Europy. Oferujemy pracę w różnych branżach, w tym produkcyjnych, przetwórstwa żywności, usługowych, technicznych oraz budowlanych. Naszym pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie, zapewniając zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie zdrowotne oraz opiekę polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.

Agencja zatrudnienia nr 2763